دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩

آخرین اخبار :

  • هر جمعه در شبکه نمایش خانگی
  • با کارگردانی آرش معیریان
  • تماشاخانه سنگلج تا 15 مرداد ماه
  • اکران آنلاین
  • لطفا ماسک بزنید
  • اکران آنلاین  چاپ        ارسال به دوست

برای پخش از شبکه آموزش ؛

" ۷۷ ساعت" کلید خورد

سینمای نو > سرویس تلویزیون 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی این برنامه، ابوطالب در این خصوص توضیح داد: کاوه خداشناس و شهرزاد کمال زاده مجری بازیگران " ۷۷ ساعت" هستند و مجید افشاری، ارسلان قاسمی، سپند امیرسلیمانی، شیدا یوسفی، سولماز حصاری، نگین معتضدی و آرام جعفری چهره هایی هستند که سرگروهی تیم های مختلف شرکت کنندگان را برعهده دارند.

وی افزود: لیلا اوتادی و رامتین خداپناهی نیز در کنار دو کارشناس دانشگاهی ؛ دکتر عجمی و مهندس اسماعیلی ، این مسابقه را  داوری می کنند. تاکنون دو دور از مسابقه برگزار شده و  دو تیم از بین جوانان شرکت کننده به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرده اند.

کارگردان مجموعه " ۷۷ ساعت" یادآور شد: در هر دور مسابقه که ۷۷ ساعت به طول می انجامد، شرکت کنندگان که از بین جوانان مستعد دانشکاهی انتخاب می شوند آیتم های مختلف و متنوع مهارتی و فعالیت های سخت و ترسناک  ادونچر یا ماجراجویانه را انجام می دهند.

به گفته ابوطالب این رئالیتی شو، شبانه روزی و بدون توقف و استراحت انجام می شود و به این ترتیب 9 مسابقه خواهیم داشت که ضبط آن تا اوایل شهریور ماه طول می کشد. در پایان هر مسابقه یک گروه و در نهایت 9 گروه برای نیمه نهایی انتخاب می شود.

وی در پایان توضیح داد: هر مسابقه با سه گروه سه نفره انجام می شود که یک بازیگر همراه دارند. در پایان مسابقه پس از 77 ساعت یکی از این گروه ها به مرحله نیمه نهایی می روند. مسابقه دو بخش پیوسته دارد. بخش اول در روشنایی روز و در فضای باز به صورت مسابقات میدانی در کوهستان و جنگل و دریاچه سد شهید رجایی انجام می شود. با تاریک شدن هوا گروه ها مسابقه را داخل استودیو ادامه می دهند.

سعید ابوطالب تاکنون رئالیتی شوهای متعددی ساخته که بسیاری از بازیگران سینما و تلویزیون مقابل دوربین آنها قرار گرفته اند؛ از رالی ایرانی تا هفت شهر عشق، هفت روز و هفت ساعت و شام ایرانی که چهره های سرشناسی در آنها حضور داشته اند.١٧:٣٠ - شنبه ١١ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ٨٥٦٣١    /    تعداد نمایش : ٢٥سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است