جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩

آخرین اخبار :

  • عرضه شده به صورت اکران آن لاین
  • عرضه شده به صورت آن لاین
  • برنامه سینماهای کشور
  • اکران آنلاین در نماوا
  • لطفا ماسک بزنید
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

در فضای هنری همرس ؛

عکس های مستند با عنوان "پیش درآمد" روی دیوار می رود

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی      

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی گروه عکس وهله، نمایشگاه گروهی عکس با عنوان "پیش درآمد" با نمایش عکس های مستند مرتضی پورصمدی، مریم زندی، جاسم غضبان‌پور، یوریک کریم‌مسیحی، ساسان مویدی، اسعد نقش‌بندی وآلفرد یعقوب‌زاده از 25 بهمن برگزار می شود.

این نمایشگاه را گروه عکاسی وهله با انتخاب کورش کلهر کیوریت کرده است. «وهله» با نگاه دقیق به عکاسی مستند سعی بر این دارد تا بتواند رفتار صحیح این گرایش را در ابعاد توانایی خود گسترش داده و از آن حمایت کند. در این راه با برپایی نمایشگاه های تخصصی و کارهای جنبی با موضوع عکاسی مستند در دور جدید فعالیت خود امیدوار است تا گامی جدی کنار عکاسان مستند بردارد.

کوروش کلهر متولد بهمن ماه ۱۳۶۲ و فارق التحصیل هنرستان صدا و سیما  است که عکاسی را از سال ۱۳۷۵ آغاز کرده و در این سال ها به عکاسی مستد پرداخته است.

کلهر درباره این نمایشگاه نوشته است: تمام ذهن من در رابطه با عکاسی معطوف به عکاسی مستند بوده و در این بخش ادامه مسیر داده ام و تلاش کرده ام تا بتوانم آثاری را ارائه دهم که جدای رعایت نمودن اصول و قواعد فارق از سیاه نمایی و جریانات ناخوشایند باشد، این نگاه به عکاسی خالصانه در خدمت صداقت بوده و تمام توانم برای رسیدن به اثری دور از انرژی های منفی برای بیننده عکس هایم بوده و هست.»

نمایشگاه "پیش درآمد" از ۲۵ بهمن  در فضای هنری همرس با حضور هنرمندان و علاقه مندان افتتاح می شود و تا 6 اسفند ادامه خواهد داشت. فضای هنری همرس هر روز به جز شنبه ها از ساعت ۴ تا ۱۰ شب برای بازدید عموم در خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، رو به روی پارک قلمستان، جنب بانک مهر ایران، شماره 2996، طبقه دوم باز است. ١٩:٣٠ - پنج شنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٨٣٤٤٠    /    تعداد نمایش : ١٧٨سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است